Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

KAdermin VET krem do pielęgnacji ran i zmian skórnych, op. 50ml.

47.00 

KAdermin VET krem do pielęgnacji ran i zmian skórnych, op. 50ml.

🌿 Zawiera Naturalne Składniki: Każda kropla kremu to bogactwo naturalnych składników, które wspierają proces gojenia się ran, łagodzą podrażnienia i przyspieszają regenerację skóry. Produkt weterynaryjny. PRZEZNACZENIE: Krem KAdermin VET polecany jest do pielęgnacji drobnych oparzeń, urazów po zabiegach, owrzodzeń, odleżyn u wszystkich zwierząt, w szczególności u psów, kotów, koni, królików i ptaków. Może być aplikowany na wszystkie uszkodzone tkanki, w tym błony śluzowe.

karma uzupełniająca w płynie dla psa na zdrową skórę i sierść, Biopiko, op. 150ml.

68.00 

karma uzupełniająca w płynie dla psa na zdrową skórę i sierść, Biopiko, op. 150ml.

ZASTOSOWANIE: Kompleksowa formuła, wspierająca zdrowy wygląd skóry i sierści dla psów wszystkich ras, zalecana szczególnie w okresie wymiany okrywy włosowej, przy problemach z włosem szorstkim, matowym, pozbawionym połysku oraz przy nadmiernej jego utracie, a także u zwierząt predysponowanych do schorzeń o podłożu alergicznym.
  • miękka i błyszcząca sierść
  • zdrowa i sprężysta skóra
  • wspomagająco przy alergiach skórnych

Preparat na skórę i sierść dla psa, marki Biopiko, 150 ml.

68.00 
Dla psów dorosłych o wrażliwej skórze, w okresie wymiany okrywy włosowej.

Spray KAdermin VET Powder spray na rany, op. 125ml

57.00 

Spray KAdermin VET Powder spray na rany, op. 125ml

🌿 Naturalne Składniki: Każda kropla zawiera starannie dobrane naturalne składniki, które wspierają proces gojenia się ran i łagodzą podrażnienia skóry. PRZEZNACZENIE: KADERMIN POWDER SPRAY VET to produkt w postaci proszkowego aerozolu, który tworzy barierę ochronną, wspomagającą gojenie ran. Ma zastosowanie w przypadku pielęgnacji ran, otarć i zmian skórnych, zwłaszcza w przypadku ran wysiękowych, oraz chroni skórę wokół zmian przed zjawiskami maceracji. KADERMIN POWDER SPRAY VET wspomaga naturalny proces regeneracji tkanek u zwierząt: koni, psów, gryzoni, żółwi, ptaków, zwierząt egzotycznych i innych. KADERMIN POWDER SPRAY VET tworzy w miejscu aplikacji ochronną warstwę zabezpieczającą przed wnikaniem drobnoustrojów, przyspieszając gojenie ran. Funkcję barierową pełni połączenie kaolinu z kwasem hialuronowym: kaolin absorbuje nadmierny wysięk z rany, a kwas hialuronowy wspomaga nawodnienie tkanek. Dzięki antybakteryjnym właściwościom opatentowanego kompleksu SCX (dwutlenek krzemu funkcjonalizowany jonami srebra i chlorheksydyna) bariera tworzona przez kaolin i kwas hialuronowy jest odporna na inwazję zewnętrznych mikrorganizmów, co zwiększa ochronę i przyspiesza gojenie ran.