Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Legowisko dla psa, Finessa, czarno – błękitne, rozm. M

380.00 

Legowisko dla psa, Finessa, czarno - błękitne, rozm. M

🎀 Komfortowy Sen: Miękka i wygodna poduszka Finessa to miejsce, w którym Twój pies znajdzie spokój i odprężenie po aktywnym dniu. Rozmiar M: Idealne dla psów średnich ras - zapewniające odpowiednią przestrzeń do snu i relaksu. Finessa to piękne legowisko, które cechuje prosta forma, stylowe wzornictwo i dbałość o każdy detal. Miękkie boki zapewnią Twojemu pupilowi wygodne oparcie, komfortowa poducha zadba o jego wypoczynek, a stylowe wzornictwo będzie zwracać na siebie uwagę. Kokardka oraz paseczek w pastelowym kolorze to charakterystyczny dla Finessy dodatek, który dopełnia wrażenia lekkości.

Legowisko dla psa, Glamour pudrowo – różowe (pink bed), M 68cmx63cm.

390.00 

Legowisko dla psa, Glamour pudrowo - różowe (pink bed), M 68cmx63cm.

  • 🛠️ Solidne wykonanie: Trwałe materiały gwarantują długą żywotność legowiska.
Legowisko Glamour to połączenie elegancji, komfortu i najwyższej jakości wykonania. Dostępne w kolorze złotym, stylowym szarym oraz w pudrowym różu, wykonane z najwyższej jakości pepitki, Legowisko Glamour wprost nawiązuje do stylistki znanych światowych projektantów. Będzie prawdziwie stylowym dodatkiem do każdego pomieszczenia, a dla twojego pupila ulubionym miejscem wypoczynku. Swoim miękkim i wygodnym wnętrzem zapewni mu poczucie bezpieczeństwa, dopasuje się do jego ciała otulając i utrzymując odpowiednie podparcie. Inspirowana kształtem muszli elegancka linia to nie tylko szykowny dodatek - dzięki niższemu frontowi i wyższym bokom twój ulubieniec z łatwością wejdzie do środka i umości się w wygodnych ściankach.

Legowisko dla psa, Glamour, Golden M, 68cmx63cm.

390.00 

Legowisko dla psa, Glamour, Golden M, 68cmx63cm.

🧼 Łatwe w utrzymaniu czystości: Dzięki praktycznym właściwościom materiałów, legowisko można łatwo utrzymać w nienagannej czystości. Legowisko Glamour to połączenie elegancji, komfortu i najwyższej jakości wykonania. Dostępne w kolorze złotym, stylowym szarym oraz w pudrowym różu, wykonane z najwyższej jakości pepitki, legowisko Glamour wprost nawiązuje do stylistki znanych światowych projektantów. Będzie prawdziwie stylowym dodatkiem do każdego pomieszczenia, a dla twojego pupila ulubionym miejscem wypoczynku. Swoim miękkim i wygodnym wnętrzem zapewni mu poczucie bezpieczeństwa, dopasuje się do jego ciała otulając i utrzymując odpowiednie podparcie. Inspirowana kształtem muszli elegancka linia to nie tylko szykowny dodatek - dzięki niższemu frontowi i wyższym bokom twój ulubieniec z łatwością wejdzie do środka i umości się w wygodnych ściankach.

Legowisko dla psa, Glamour, Grey, M 68cmx63cm.

390.00 

Legowisko dla psa, Glamour, Grey, M 68cmx63cm.

🏡 Rozmiar M: Optymalny dla średnich ras psów, zapewniaja im wygodę i bezpieczeństwo. Legowisko Glamour to połączenie elegancji, komfortu i najwyższej jakości wykonania. Dostępne w kolorze złotym, stylowym szarym oraz w pudrowym różu, wykonane z najwyższej jakości pepitki, legowisko Glamour wprost nawiązuje do stylistki znanych światowych projektantów. Będzie prawdziwie stylowym dodatkiem do każdego pomieszczenia, a dla twojego pupila ulubionym miejscem wypoczynku. Swoim miękkim i wygodnym wnętrzem zapewni mu poczucie bezpieczeństwa, dopasuje się do jego ciała otulając i utrzymując odpowiednie podparcie. Inspirowana kształtem muszli elegancka linia to nie tylko szykowny dodatek - dzięki niższemu frontowi i wyższym bokom twój ulubieniec z łatwością wejdzie do środka i umości się w wygodnych ściankach.

Legowisko dla psa, Maison, rozm. M, 68cmx63cm.

290.00 

Legowisko dla psa, Maison, rozm. M, 68cmx63cm.

  • 🛋️ Wyjątkowy komfort: Miękki, wyściełany materiał legowiska zapewnia relaksujące miejsce do odpoczynku po aktywnym dniu.
Legowisko Maison to propozycja dla klientów ceniących sobie połączenie klasyki i elegancji. Ponadczasowe i niezwykle modne zestawienie kolorystyczne w beżowo - czarne pasy doskonale wkomponuje się w wystrój każdego nowoczesnego, jak i bardziej klasycznego wnętrza.

Legowisko Finessa, czarno – amarantowe, rozm. M.

380.00 
Finessa to piękne legowisko, które cechuje prosta forma, stylowe wzornictwo i dbałość o każdy detal. Miękkie boki zapewnią Twojemu pupilowi wygodne oparcie, komfortowa poducha zadba o jego wypoczynek, a stylowe wzornictwo będzie zwracać na siebie uwagę. Kokardka oraz paseczek w pastelowym kolorze to charakterystyczny dla Finessy dodatek, który dopełnia wrażenia lekkości.

Legowisko Lisbon, czarne, rozm. M.

330.00 
Legowisko Lisbon to propozycja dla klientów ceniących sobie połączenie klasyki i elegancji. Ponadczasowe i niezwykle modne zestawienie kolorystyczne w czarno-białe lub szaro-białe pasy doskonale wkomponuje się w wystrój każdego nowoczesnego, jak i bardziej klasycznego wnętrza.